Inna marka Svarta damsportskor med tjock sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar svarta kvinnors sportskor på en tjock sula från ett ansedd varumärke, som perfekt kombinerar komfort med fashionabla design. Dessa snygga skor är ett bra val varje dag och kombinerar sportstil med aktuella modetrender.

Skorna är tillverkade av organiskt läder av hög kvalitet och kännetecknas av en mjuk, byggd -up -häl som ger komfort när du bär. Rund näsa och en tjock, 4 cm -plattform med plastbandgaranti -stabilitet och tillräcklig dämpning vid promenad.

Inom det finns ett tyginsats som ger trevlig användning under dagen. Fäst på snören gör att du perfekt kan matcha foten, vilket ytterligare påverkar komforten att bära.

Med dessa skor i din samling får du inte bara ett praktiskt element i vardagliga outfit, utan också en fashionabla accent som kommer att lägga till karaktären på alla stilisering. Tack vare den svarta färgen är dessa skor extremt mångsidiga och kan enkelt kombineras med olika kläder.

Stäng dina inköp i tillverkarens ursprungliga låda, som är idealisk för lagring. Dessa svarta kvinnors sportskor är ett måste för varje modern kvinna!

  • Typ av häl: plattform
  • Producentkod: LG911B
  • Färg: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Lås: snörda
  • Modell: Kvinnors sportskor
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 4

Tack för att du lägger till din kommentar.

|