W. Potocki W. Potocki Svarta dammockasiner från Potocki
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: W. Potocki Svarta dammockasiner från Potocki
Svarta dammockasiner från Potocki är ett elegant förslag från tillverkaren W. Potocki för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Tack vare en platt 1 cm klack är dessa skor perfekta för vardagsbruk, lämpliga för både avslappnade och mer eleganta stilar.
Tillverkade av material av högsta kvalitet, mockasinerna har ett yttre lager av ekologisk mocka, vilket ger dem ett unikt, lyxigt utseende. En mjuk, inbyggd hälräknare och en innersula i naturläder garanterar komfort och en perfekt passform till foten. Denna modell finns i en klassisk svart färg som passar alla stilar, både för vardagsbruk och för speciella tillfällen.
En ytterligare fördel med mockasinerna är dekorativa kedjor som ger dem en modern karaktär, och den runda nosen och den släta plastsulan ökar användarkomforten. Dessa mockasiner är ett perfekt val för varje kvinna som vill kombinera elegans med vardagsstil.
Potocki mockasiner finns i tillverkarens originalförpackning, och deras vikt inklusive förpackning är endast 0,6 kg, vilket gör dem extremt praktiska och lätta att transportera. Oavsett tillfälle kommer dessa skor att få dig att känna dig säker och snygg.
- Producent: W. Potocki
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor W. Potocki
- Typ av häl: Platt
- Ytterligare egenskaper: kedja
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: Damskor
- Näsan: runda
- Lås: annan , glida på
- Klack / plattformshöjd: 1
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.