Inna marka Svarta damloafers 2S2018-27 Svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svarta damloafers 2S2018-27 Svart
Svarta mockasiner för kvinnor 2S2018-27 Svarta är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter stil och komfort varje dag. Tillverkade av ekologisk mocka, glädjer dessa eleganta skor med sin snygga design, framhävd av subtila sömmar och en charmig rosett som ger dem en unik karaktär.
Insidan av mockasinerna är utrustad med ett bekvämt eko-läderinlägg med en extra kudde, vilket gör varje steg till ett nöje. Tack vare en platt 1,0 cm klack och en mandeltå ser dessa skor inte bara bra ut, utan är också extremt funktionella. De är perfekta för vardagsbruk och matchar många stilar - från avslappnad till lite mer elegant.
Mockasinerna har ett slätt mönster och finns i en klassisk svart färg, vilket gör dem till ett universellt garderobsplagg. En ytterligare fördel är den syntetiska sulan, som säkerställer hållbarhet och stabilitet. Tillverkarens originalförpackning i form av en kartong gör dessa skor till en perfekt present.
Ge 2S2018-27 Black mockasinerna en chans att förbättra din garderob och njuta av stil och komfort varje dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Dominant mönster: utan mönster
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: mandel
- Klack / plattformshöjd: 1.0
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.