S.Barski S.Barski Svarta Corina gummitofflor med spänne

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck en ny nivå av komfort och stil med S.Barski gummispänne i elegant svart! Dessa slip-on flip-flops är ett perfekt alternativ för sommardagar, både för vardagsbruk och för hemmabruk, där de är ett utmärkt alternativ till traditionella tofflor.

Flip-flopsna är monterade på en platt, tjock sula, 3,5 cm hög, vilket säkerställer användarkomfort och tillräckligt stöd för fötterna. Tack vare två justerbara remmar med spänne kan du enkelt anpassa dem efter dina behov, vilket gör att de sitter perfekt på dina ben. Dessutom är flip-flopsna utrustade med en profilerad insats med logotyp, vilket ökar komforten att bära dem.

Tillverkade av högkvalitativt gummimaterial, S.Barski flipflops är inte bara snygga, utan också hållbara och lätta att rengöra. Tack vare sin minimalistiska design, utan onödiga mönster, matchar de perfekt med olika sommarstilar, från casual till elegant. Det är värt att ta dem med dig till stranden, för en promenad runt staden eller till familjesammankomster.

När du väljer storlek rekommenderar vi att du använder storlekstabellen för att hitta dina mått perfekt. Flipflopsna finns i standardnummer, vilket innebär att du kan välja den storlek du bär varje dag.

Vänta inte, lägg till dessa unika flipflops till din samling och njut av komforten och stilen de ger! S.Barski - eftersom varje kvinna förtjänar komfort och elegans.

  • Lås: Glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Plattform
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: gummi
  • Yttre material: gummi
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Plattform/sula (cm): 3,5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|