Inna marka Svarta bundna sneakers

Produkten är inte tillgänglig ;(

Black Tied Sneakers är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa låga sneakers är gjorda av högkvalitativt tyg och ger utmärkt ventilation och flexibilitet, vilket gör dem extremt behagliga.

Den runda näsan ger dem ett klassiskt utseende, och den minimalistiska designen i en universell svart färg gör att de passar perfekt med en mängd olika stilar - från avslappnad till mer elegant. Med en klackhöjd på 3 cm kombinerar dessa sneakers komfort med en subtil ökning, perfekt för vardagsbruk.

Du hittar inga onödiga tillbehör i dem, vilket lockar uppmärksamhet till deras enkelhet och elegans. Black Tied Sneakers är ett måste i varje garderob och kommer att möta förväntningarna hos även de mest krävande modeälskare. Investera i komfort och stil - välj dessa sneakers och njut av varje ögonblick!

  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Tyg
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|