Inna marka Svarta ballerinor i tyg från Del Amor
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta ballerinor i tyg från Del Amor
Vi presenterar svarta Del Amor tyg balettlägenheter - det perfekta valet för sommardagar! Dessa eleganta skor kombinerar lätthet och komfort, vilket gör dem till en perfekt följeslagare i vilken sommarstyling som helst. Tillverkade av material som andas, ger skorna hög bärkomfort, även under varma dagar.
Svarta balettlägenheter är dekorerade med känsliga grå accenter och en charmig strängbåge, som ger dem en subtil charm. Den mandelformade tån framhäver skornas eleganta karaktär, och standardnumreringen gör dem lämpliga för många kvinnor.
Produktens vikt på endast 0,5 kg gör dem extremt lätta och den låga klackhöjden (1 cm) ökar dessutom bärkomforten. Den övre delen av skorna är gjord av tyg, och innersulan är gjord av ekologiskt läder, vilket garanterar hållbarhet och komfort.
Del Amor balettlägenheter är perfekta för vardagsstyling och för speciella tillfällen. Deras universella svarta färg och avsaknad av mönster gör dem lätta att kombinera med olika outfits. Originalförpackningen i form av en kartong gör det också till en bra presentidé.
Vänta inte! Välj balettlägenheter i svart Del Amor-tyg och njut av fantastisk stil och komfort hela säsongen!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Ballerina > Skor Inna marka
- Höjd: Låg
- Ytterligare egenskaper: rosett
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: tyg
- Modell: LD8E03
- Näsan: runda
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: svart
- Samling: Höst vinter
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.