Ch. Creation Ch. Creation Svarta ballerinor

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar svarta balettlägenheter från märket Ch. Creation – det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och elegans. Dessa snygga skor är gjorda av högkvalitativt tyg, och deras minimalistiska design gör att de matchar perfekt med en mängd olika stilar.

Ballerinaskorna har en rund tå och en platt sula med en höjd på 1,0 cm, vilket säkerställer komfort vid all aktivitet. Tack vare slip-on-fästet är det extremt enkelt att ta på och av skorna. Interiören gjord av ekologiskt läder garanterar komfort att bära, och en extra rosett på framsidan ger charm och feminin stil.

Svarta ballerinaskor Ch. Creation är universella skor som är perfekta för både vardagsbruk och speciella tillfällen. De erbjuder inte bara stil, utan också funktionalitet, vilket gör dem till en oumbärlig del av din garderob. Välj dem och njut av komforten och det fashionabla utseendet!

  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Näsan: Runda
  • Färg: svart
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Lås: glida på
  • Yttre material: Tyg
  • Ytterligare egenskaper: rosett
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|