Diamantique Diamantique Svarta Avilla Mockastövlar med fransar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck mode när den är som bäst med Diamantique Stövlar med mockafransar i svart Avilla! Dessa eleganta skor har noggrant tillverkats av ekomocka, vilket säkerställer inte bara ett estetiskt utseende, utan också värnar om miljön.

Stövlarna är monterade på en stabil 10,5 cm hög klack vilket garanterar bärkomfort och samtidigt slimmar figuren. Den klassiska spetsiga tån tillför elegans, och de imponerande fransarna på baksidan av ovandelen är en intressant accent som livar upp helheten.

Tack vare dragkedjan på sidan av ovandelen går det snabbt och bekvämt att ta på och av dessa skor. Innersulan gjord av ekologiskt läder säkerställer komfort hela dagen, utan extravagant isolering, vilket gör dem till ett idealiskt val för de varmare månaderna.

Modellen Mockaboots With Fringes passar många stilar, från casual till mer elegant, vilket gör dem till ett universellt inslag i varje kvinnas garderob. Kom ihåg att använda storlekstabellen när du väljer din storlek.

Bli förvånad över denna unika modell från tillverkaren Diamantique och lägg till lite stil till dina vardagliga outfits!

  • Ytterligare egenskaper: frans
  • Producentkod: X8207
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: Mocka stövlar med fransar
  • Näsan: spets
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 10.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|