Svarta ankelstövlar i lack med rosett från S.Barski
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Svarta ankelstövlar i lack med rosett från S.Barski
Upptäck elegans och stil i alla situationer med svarta målade stövlar med en båge från det ansedda varumärket S.Barski. Dessa unika stövlar är det perfekta komplementet till varje kvinnlig stilisering, både dagligen och för speciella tillfällen. Tillverkad av högkvalitets ekologiskt lackerat läder, med en vackert skimrande övre, tillsätt glans och karaktär till varje outfit.
Stövlarna är utrustade med en trevlig uppvärmning, vilket gör dem till ett utmärkt val för svalare dagar. Deras runda tå och fotledsreaching höjden säkerställer komfort och en 3,5 cm platt häl garanterar stabilitet under varje steg. Spets -uppfästen möjliggör en perfekt passform på foten, och en charmig båge är en elegant accent som fångar ögat.
Kategori: Women's S. Barski Boots
Färg: Classic Black
Höjden på den övre: ca. 14,5 cm
Sulans tjocklek: 1 cm
Stövlar finns i en standardstorlek, vilket gör det lättare att välja rätt storlek. Uppsättningen inkluderar den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket gör dem till den perfekta presentidén. Gör dig själv ett modetillbehör som kommer att kombinera komfort med en unik stil. Välj stövlar från Black Friday 2024 -samlingen och uttrycka din personlighet!
- Producent: S.Barski
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor S.Barski
- Färg: svart
- Nosek: runda
- Höjd: vid ankeln
- Dominerande mönster: inget mönster
- Ytterligare funktioner: päls , rosett , lackerade
- Tillverkarens kod: OLI277
- Samling: BLACK FRIDAY 2024
- Innersula material: tyg
- Yttermaterial: lack
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Klack/plattformshöjd: 3.5
- Lås: spetsad
Tack för att du lägger till din kommentar.