Inna marka Svarta ankelboots med sportig Ermannosula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Ermanno svarta ankelboots med sportsula är kvintessensen av universalitet och komfort i damskor. Det är den perfekta kombinationen av sportig nonchalans och elegant subtilitet, som utan tvekan kommer att hitta sin plats i garderoben för varje kvinna som letar efter både komfort och ett elegant komplement till hennes vardagliga och tillfälliga kläduppsättningar.

Mångsidigheten hos dessa stövlar understryks av deras slip-on-design, som gör det möjligt att snabbt och enkelt ta på sig skorna - en bekvämlighet som kommer att uppskattas särskilt av kvinnor som värdesätter snabba förberedelser för att gå ut. Den 4 cm höga sportsulan är inte bara en fashionabel accent, utan också en garanti för extra komfort när du går. Den platta plattformen ger stabilitet och dämpning, tack vare vilken fötterna är mindre trötta, och stövlarna är perfekta både i stadens liv och rörelse och under längre promenader.

Den isolerade insidan av dessa stövlar är ett svar på behoven hos kvinnor som vill hålla sig varma under kallare dagar. De ger perfekta förhållanden för dina fötter, oavsett utomhustemperaturen. Det är ett perfekt val för hösten och vintern.

Den runda tån ger tillräckligt med utrymme för fingrarna, vilket är viktigt för komforten när du bär. Ankelhöjden och deras eleganta svarta färg gör Ermanno ankelboots lämpliga för många stilar, från casual jeans till mer formella klänningar och kjolar.

Dessa egenskaper gör Ermanno-skorna till en kombination av stil som alltid är uppdaterad och funktionalitet. Dessa är skor skapade för aktiva kvinnor som värdesätter ett moderiktigt utseende utan att offra bekvämlighet och komfort.

Tillverkaren av dessa stövlar, även om de anses vara "Another Brand", bevisar att kvalitet och design kan gå hand i hand med överkomliga priser. Yttermaterialet är tillverkat av högkvalitativt ekologiskt läder, sulmaterialet är tillverkat av slitstark plast, och innersulatyget är ingredienserna som säkerställer långvarig användning av skorna.

Allt detta levereras i originalförpackningen, vilket gör Ermanno-stövlar med sportsula inte bara till ett utmärkt val för konsumenten, utan också en bra presentidé. I den här kategorin, för kvinnor som värdesätter mångsidighet och elegans, är dessa svarta ankelboots ett absolut måste i varje snygg garderob.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vår
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: RQ2613-1
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Producentkod: BM181988

Tack för att du lägger till din kommentar.

|