Inna marka Svart snörade espadriller B752S-BL Svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svart snörade espadriller B752S-BL Svart
Upptäck komfort och stil med B752S-BL Black espadrilles med snörning. Dessa damsneakers i mesh är det perfekta valet för vår- och sommardagar, och kombinerar andningsförmåga med en moderiktig look. Tillverkade av ekologisk mocka och tyg ger de inte bara komfort, utan också en attraktiv finish som drar till sig uppmärksamhet.
Deras genombrutna design möjliggör utmärkt luftcirkulation, vilket gör dem perfekta för varmare dagar. Sulan är gjord av syntetiskt material, med ett linne flätat snöre, garanterar stabilitet och hållbarhet. Dessutom gör en platt 2 cm hög klack espadrillorna extremt bekväma att bära varje dag.
De svarta B752S-BL espadrillorna är en modell utan mönster, vilket gör dem till ett mångsidigt inslag i varje garderob. De passar perfekt både till avslappnade stilar och till informella tillfällen. Vänta inte! Välj komfort och stil genom att välja denna unika modell, förpackad i tillverkarens originalkartong. Få varje steg att dra till sig uppmärksamhet!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Espadrilles > Skor Inna marka
- Lås: snörda
- Ytterligare egenskaper: öppet
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Tyg
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Samling: KeeShoes
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Näsan: Runda
- Yttre material: Övrig
Tack för att du har lagt till en kommentar.