Inna marka Svart patent Flynn ballerinor

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegansen och charmen hos svarta patent Flynn ballerinor! Dessa snygga skor kommer säkerligen att charma varje kvinna som vill kombinera sofistikering med komfort. Deras ovandel är omsorgsfullt gjord av ekologiskt patentläder, vilket ger dem exceptionell glans och stil. En charmig båge är ett perfekt komplement som bryter den klassiska formen.

Flynns balettlägenheter finns i mindre storlekar, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att säkerställa optimal bärkomfort. Modellen T027-7 kännetecknas av en låg höjd - endast 7 cm - och en mandelformad tå, vilket ger subtilitet och klass.

Sulan av slitstarkt gummi garanterar bra grepp, och den invändiga innersulan av ekologiskt läder säkerställer komfort under långvarig användning. Balettkläderna är slip-on, vilket gör dem lätta att ta på och av.

Finns i en elegant svart färg, de är perfekta för många stilar, både för vardagsbruk och för speciella tillfällen. I en elegant ask från tillverkaren är de en perfekt present till varje modeälskare.

Välj Flynn-balettlägenheter och lägg till lite flickaktig charm och elegans till din garderob! Perfekt för vårpromenader, sommarutflykter eller speciella tillfällen - dessa balettlägenheter kommer säkert att följa dig i många oförglömliga stunder.

  • Uppvärmning: Inte
  • Höjd: Låg
  • Ytterligare egenskaper: rosett , lackerad
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: T027-7
  • Näsan: mandel
  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|