Inna marka Svart låg snörda sneakers
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svart låg snörda sneakers
Svarta låga sneakers Lace-Up Model A-100 är ett idealiskt förslag för varje aktiv kvinna som letar efter en kombination av stil och komfort. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa sneakers är miljövänliga och deras estetik fångar ögat.
Den universella svarta färgen får skorna att smälta in perfekt med olika stiliseringar, både vardagliga och sport. Den runda näsan ger dem lätthet, och den låga höjden på sulan (3 cm) ger komfort under längre bär.
Sula, tillverkad av hållbar plast, garanterar stort grepp och lämplig dämpning, vilket är avgörande under fysisk aktivitet. Praktisk snörning gör att du perfekt kan matcha skorna till fotens form, vilket ger ytterligare komfort.
Sneakers interiör är dekorerad med en tyginsula, som inte bara anpassar sig till fotens anatomi utan också ger ventilation och tar hand om dina fötter. Den eleganta bruna sulan lägger till hela karaktären, och den minimalistiska designen utan mönster gör A-100-modellen tidlös.
Dessa sneakers levereras i den ursprungliga förpackningen och är den perfekta gåvan för sig själva eller en älskad. Black Low Laced Sneakers är ett måste i garderoben för varje kvinna som värderar en kombination av mode, komfort och kvalitet. Vänta inte, lägg till dem i din samling idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Inna marka
- Producentkod: BM221706
- Färg: svart
- Färg på sulan: Brun
- Enda material: Plast
- Innersula: tyg
- Modell: A-100
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Lås: snörda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Yttre material: konstgjort läder
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.