S.Barski S.Barski Suede Wedge Boots S. Barski Black Celina svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar de eleganta S.Barski Celina kilstövlarna, som njuter av sin unika stil och extraordinära bärkomfort. Dessa knähöga stövlar är gjorda av mjuk, flexibel eko-mocka och är det perfekta valet för moderna kvinnor som värdesätter kombinationen av klassisk stil och moderiktig design.

Den svarta färgen och subtila paljettdekorationerna på kilen gör att de ser extremt attraktiva ut, och tack vare den använda tekniken är de extremt lätta, vilket garanterar vardagskomfort. Den insydda dragkedjan gör den lätt att ta på, vilket är viktigt när man ska ut snabbt.

Ovandelen ovanför ankeln ger dem en elegant karaktär, och den runda tån säkerställer frihet för tårna. Stövlarna har ingen isolering, vilket gör dem till ett idealiskt val för vår- och höstdagar. I sin tur lägger en stabil 6 cm hög kil till några centimeter till siluetten, samtidigt som den säkerställer fogarnas komfort.

S.Barski Celina är inte bara ett snyggt utan också ett praktiskt val. När du väljer din storlek, kom ihåg att använda tillverkarens storlekstabell för att se till att dina nya favoritstövlar sitter ordentligt.

Förpackade i en originalkartong är de en perfekt present till varje kvinna som vill se moderiktig ut och känna sig bekväm. Berika din garderob med dessa unika stövlar som kommer att framhäva din stil och personlighet!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: Svart Celina
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: buskin
  • Klack / plattformshöjd: 6
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|