Inna marka Stövlar på hög klack med pälsgrå 1319 D.GRÅ

Otillgänglig produkt ;(

Gråa högklackade stövlar med päls 1319 D.GRAY är ett perfekt val för kvinnor som vill kombinera elegans med komfort. Dessa snygga ankelboots med en smal, 10 cm hög klack framhäver figuren perfekt, och deras lyxiga utseende gör att varje styling ser sofistikerad ut.

Dessa stövlar är gjorda av ekologisk mocka och ser extremt imponerande ut. Pälsen, som påminner om kaninhår, tillför elegans och gör dem exceptionellt behagliga att bära. Dessutom är insidan av skorna fodrad med varm päls, vilket gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar.

Dragkedjan på sidan gör den lättare att ta på, vilket är extra viktigt i vardagsbruk. Den mandelformade tån och avsaknaden av ett mönster gör dessa stövlar universella och matchar perfekt med en mängd olika stilar - från eleganta klänningar till casual jeans.

Dessa grå högklackade stövlar är inte bara ett moderiktigt tillbehör, utan också en bekväm lösning som säkerligen kommer att vinna erkännande bland kvinnor som värdesätter både stil och komfort. Perfekt för många tillfällen, de är ett måste i varje kvinnas garderob!

  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Typ av häl: Stift
  • Innersula: Övrig
  • Höjd: för fotleden
  • Uppvärmning: Ja
  • Näsan: Mandel
  • Lås: på låset
  • Ytterligare egenskaper: brist , fårskinnsrock
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: grå
  • Klack / plattformshöjd: 10.0

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|