PA1 PA1 Stövlar med mockaklack från Natalie Camel brun

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Natalie Camel högklackade stövlar i mocka från PA1. Dessa snygga ankelstövlar för kvinnor kombinerar klassisk design med moderna accenter, och passar perfekt in i en vardaglig och elegant garderob.

Få självförtroende genom att bära en stabil 8,5 cm blockhäl som ger tillräckligt stöd när du bär. Den lösa ovandelen med en praktisk dragkedja gör det till ett nöje att ta på och av skorna. Deras mandelnäsa gör att fötterna ser smala och eleganta ut.

Dessa ankelboots är gjorda av miljövänlig mocka och är inte bara av hög kvalitet utan också miljövänliga. Den släta bruna Camel-finishen gör att de matchar många stilar, från avslappnad till mer formell.

Trots bristen på isolering är Natalies stövlar i mocka perfekta för olika årstider och matchar perfekt med en mängd olika kläder, från kjolar till byxor. Med den extra fördelen med originalförpackning är dessa stövlar ett utmärkt val som present eller ett unikt tillägg till din samling.

Tveka inte - komplettera din garderob med dessa eleganta, bekväma ankelboots, som säkert kommer att bli ditt favoritelement i din styling!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Brun
  • Färg på sulan: beige
  • Modell: Stövletter i häl med mocka
  • Näsan: mandel
  • Typ av häl: posta
  • Fetma: G.
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 8.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|