Inna marka Stövlar med en strumpa övre svart 7969-PA Svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck unika svarta damstövlar 7969-PA Black, som säkerligen kommer att bli ditt favoritelement i din garderob. Dessa extremt snygga skor utmärks av sin ursprungliga socköverdel, dekorerad med snygg snörning baktill och subtila nitar som ger dem en unik karaktär.

Bekvämt bärande är en annan fördel - en bred 3,5 cm hög klack och en solid sula med ett skydd garanterar stabilitet och komfort vid varje steg. Denna modell är perfekt för vardagsbruk, och tack vare sin tydligt definierade form passar den bra till både jeans och kjolar.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder och tyg, dessa ankelboots är inte bara snygga, utan också miljövänliga. De har en rund tå och knäpps med skosnören, vilket möjliggör en perfekt passform till foten. Även om modellen inte har isolering, kommer de tack vare lämpligt material att vara ett utmärkt val för vår- och höstdagar.

7969-PA Black ankelboots är en perfekt kombination av elegans och komfort som säkerligen kommer att dra till sig uppmärksamhet och låta dig uttrycka din individuella stil. Missa inte möjligheten att berika din samling med dessa unika skor!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Lås: annan , snörda , glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Övrig

Tack för att du lägger till din kommentar.

|