Inna marka Stövlar med en strumpa ovandel Ragna Black svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck en unik stil med Ragna Black sockboots. Dessa svarta arbetarskor med en tjock sula är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter ett moderikt utseende och komfort. Den unika designen med en dekorativ dragkedja framtill väcker uppmärksamhet, och ovandelen av strumpan säkerställer bärkomfort och anpassar sig efter fotens form.

Ragna Black är gjorda av ekologiskt läder och tyg av hög kvalitet och kombinerar en modern look med hållbarhet. Deras avancerade militära stil passar perfekt in i vardagskläder, vilket gör dem till en mångsidig del av garderoben. Ankelhöjden och den runda tån garanterar användarkomfort, och den 5 cm platta hälen ger stabilitet när du går.

Stövletter är perfekta för både avslappnade och mer eleganta stilar, vilket gör dem till det perfekta valet för alla tillfällen. Tack vare den syntetiska sulan kan du vara säker på att skorna är resistenta mot olika väderförhållanden. Kompletta med tillverkarens originalkartong, dessa stövlar är också en bra presentidé.

Välj Ragna Black ankelboots om du vill att din vardagsstyling ska få en ny, djärv accent. Upptäck din modepersonlighet och låt dessa eleganta och praktiska skor bli en viktig del av din vår- och höstgarderob!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: tyg
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 5.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , på låset , glida på
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|