Inna marka Stövlar med en flexibel Lappen Black ovandel svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga stövlar med en flexibel Lappen Black Upper i svart är det perfekta valet för moderna kvinnor som värderar komfort och fashionabla vardagliga utseende. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa kvinnors stövlar kombinerar elegans med praktiska.

Tack vare de flexibla insatserna anpassar sig officerarna perfekt till benets form, vilket säkerställer komforten att bära. En praktisk blixtlås, som springer längs hela övre, gör att du enkelt kan ta på dig och ta bort skor, som du säkert kommer att uppskatta i vardagen.

Lappen Black Boots är ett klassiskt snitt med en rund näsa som aldrig går ur modet. Deras platta häl 4 cm höga gör dem perfekta för alla tillfällen - både för arbete och för helgvandringar. Dessutom är skorna inre fodrade med delikat päls, vilket säkerställer trevlig uppvärmning på svalare dagar.

Dessa släta officerare är inte bara funktionella, utan också snygga, vilket gör dem till ett stort komplement till varje garderob. I tillverkarens ursprungliga förpackning är dessa stövlar bra som en gåva eller som ett unikt tillägg till din skorskollektion. Tveka inte, beställ din lappen svart idag och känner dig bekväm och elegant varje dag!

  • Producentkod: BM207472
  • Färg: svart
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|