FG2 FG2 Sportskor dam Svart Contiro

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komfort och moderiktig stil med damsportskor FG2 i en elegant svart färg. Dessa sportskor, gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och textilmaterial, kombinerar funktionalitet och modern design. Tack vare en platt klack och en 4,5 cm hög plattform ger de stabilitet och komfort hela dagen.

FG2-skorna har klassiska skosnören, vilket möjliggör enkel anpassning till benbredden, och deras halkfria sula garanterar säkerhet på olika underlag. De är perfekta för vardagsstyling, både med träningsoveraller och ribbade klänningar, vilket ger en sportig karaktär.

Glöm inte att kontrollera storlekstabellen innan du köper för att passa skorna perfekt till din fot. KeeShoes-kollektionen erbjuder klassiker i en modern version som aldrig kommer att gå ur modet. Investera i komfort och stil - välj FG2 damsportskor, som säkert kommer att bli ditt favoritelement i din garderob.

  • Typ av häl: Platt häl
  • Plattform/sula (cm): 2
  • hälhöjd (cm): 4,5
  • Axelhöjd (cm): 6,5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Producentkod: 88-56 SVART

Tack för att du lägger till din kommentar.

|