McArthur McArthur Sport Snow Boots På Päls grön svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: McArthur Sport Snow Boots På Päls grön svart
Upptäck sportstövlar med päls från McArthur i grönt och svart som passar perfekt in i din vintergarderob! Dessa snygga damstövlar utmärks av sin moderna design och exceptionella bärkomfort.
Tillverkade av högkvalitativt nylonmaterial ger de utmärkt motståndskraft mot vinterväder. Insidan av skorna är isolerad med mjuk päls, vilket garanterar värme och komfort även under de kallaste dagarna. Den 19,5 cm höga övre räckvidden till mitten av vaden ger dem en sportig karaktär och stabiliserar samtidigt benet perfekt.
McArthur snöstövlar är inte bara funktionella, utan också iögonfallande – kombinationen av grönt och svart gör att de matchar många stilar, både avslappnade och sportiga. Klackhöjden på 2 cm säkerställer komfort när du går, och den mönsterlösa designen gör dessa skor tidlösa och universella.
Välj McArthur pälssportsnöskor och njut av mode och komfort hela vintern!
- Producent: McArthur
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor McArthur
- Innersula: Övrig
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: Övrig
- Uppvärmning: Ja
- Axelhöjd (cm): 19.5
- Schakthöjd: Halvkalv
- Färg: grön , svart
- Ytterligare egenskaper: brist
- Klack / plattformshöjd: 2.0
Tack för att du lägger till din kommentar.