Sabatina Sabatina Snygga svarta sandaler på en bar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga svarta högklackade sandaler från Sabatina är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och moderiktig design. Dessa unika svarta sandaler kännetecknas av en öppen klack och ett klassiskt snitt, vilket gör dem lämpliga för många kvällsstilar och fester.

Den 8 cm höga hälen tillför charm till siluetten och säkerställer samtidigt komforten att bära. Dessa sandaler är gjorda av högkvalitativ mockaimitation och naturligt innerläder och kombinerar elegans och komfort. Sulan i slät plast garanterar stabilitet och spännet ger en perfekt passform till foten.

Sabatina sandaler är ett perfekt komplement till både en elegant klänning och snygga byxor. Tack vare avsaknaden av en näsa är de lämpliga för varma dagar och kvällar, vilket gör att varje kvinna känner sig bekväm och snygg. Produktens vikt (0,7 kg) gör dem lätta och lätta att bära, och tillverkarens originalkartong är perfekt som present.

Välj Sabatina högklackade sandaler och gläd alla med sin eleganta look!

  • Samling: 71320
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: 71320
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 8
  • Lås: spänne
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|