Inna marka Snygga sandaler med pärlor rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga sandaler med rosa pärlor är ett perfekt val för kvinnor som vill kombinera komfort med en unik stil. Dessa eleganta sandaler från märket Inna utmärks av deras klassiska snitt och unika detaljer.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockaskinn, de ser extremt estetiska ut, och deras rosa nyans lägger till en glad accent till varje sommarstyling. Denna modell har ingen näsa, vilket gör den lätt, och spännet säkerställer stabilitet och komfort att bära.

Klackhöjden på 8 cm gör sandalerna optiskt smala i benen och samtidigt är de tillräckligt bekväma för att bära dem hela dagen. En ytterligare fördel är strassarna som ger skorna en unik karaktär och gör dem till ett perfekt komplement till både avslappnade och mer eleganta stilar.

Tack vare sin mångsidighet är dessa sandaler perfekta för olika tillfällen - från sommarfester till vardagsutflykter. Välj dessa vackra rosa sandaler och njut av stil och komfort i alla situationer!

  • Färg: rosa
  • Typ av häl: Posta
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Lås: spänne
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Klack / plattformshöjd: 8

Tack för att du lägger till din kommentar.

|