Inna marka Snöskor för kvinnor med snörning Svart Fleure

Otillgänglig produkt ;(

Snöskor för kvinnor med snörning Black Fleure – ett måste för vintern!

När temperaturen sjunker under noll, drömmer varje kvinna om att hennes fötter förblir varma och torra, oavsett väderförhållandena. Därför är den perfekta lösningen för kalla dagar Damsnöskor med snörning, Black Fleure. Deras universella svarta färg i kombination med en unik design gör dem inte bara praktiska, utan också snygga, ett perfekt komplement till vinterstyling.

Konstruktion och material:

Snowboots designades för komfort och skydd mot kyla. Deras ankellånga ovandel är gjord av en högkvalitativ kombination av textilmaterial och ekologiskt lackläder. Detta säkerställer inte bara tillräcklig värmeisolering, utan ger också skorna en unik karaktär. Högt på en 3,5 cm hög plattform ger de stabilisering och komfort när du går på hala eller ojämna underlag.

Unika funktioner:

Denna modell har många attraktiva funktioner som gör den till ditt favoritval för vintersäsongen. Snöskor för kvinnor med snörning Black Fleure är lätta att ta på och är dessutom dekorerade med glänsande snören, som inte bara har en estetisk funktion, utan även låter skorna passa foten perfekt. Den pälsfodrade interiören säkerställer maximal komfort och värme även under de frostiga dagarna. Den tjocka gummisulan isolerar bra från den kalla marken, och är dessutom slitstark och halkfri.

Varför är det värt att ha dem?

Snöskor för kvinnor med snörning är den perfekta lösningen för kvinnor som värdesätter kombinationen av funktionalitet, komfort och stil. Deras eleganta utseende kommer att fungera bra med många vinterdräkter - från avslappnad till mer elegant. Dessutom betyder deras universalitet att de kommer att matcha de flesta kläderna i din garderob. Oavsett om du planerar en promenad i en snötäckt park eller bara letar efter snygga och varma skor för vinterdagar i stan, kommer Snowboots för kvinnor med snörning Black Fleure att vara ett utmärkt val.

Sammanfattningsvis är dessa eleganta och funktionella snöstövlar ett måste i alla moderiktiga kvinnors vintergarderob. Komfort, stil och värme - du hittar allt detta i Black Fleures plattformsnöskor för kvinnor med snören. Låt inte kylan förstöra din stil – investera i skor som gör varje vinterdag till din.

  • Typ av häl: Plattform
  • Axelhöjd (cm): 15
  • Axelbredd (cm): 13
  • Ytterligare egenskaper: päls , lackerad
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Modell: Snöskor för kvinnor med snörning
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: hög
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Innersula: tyg
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Producentkod: NB606 SVART

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|