Progress Snöskor för kvinnor med dekoration Progress PROGJ-24-147 Svart

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors snöstövlar med framsteg ProgJ-24-147 Black är ett måste för vinterdagar för varje kvinna som värderar komfort och stil. Dessa isolerade snöstövlar, trimmade med tjock päls, erbjuder utmärkt skydd mot kyla, och samtidigt gör deras eleganta design dem till ett perfekt komplement till varje vinterstylisering.

Denna modell är inbäddad på en solid 3,5 cm hög plattform, som ytterligare ökar isoleringen från vinterkylning och ger bekvämligheten att bära hela dagen. Att dekorera på den övre ger dem en unik karaktär och skiljer dem bland traditionella vinterskor.

Fäst med en blixtlås i kombination med en hög övre (30 cm) gör det lättare att ta på sig och ta bort skor, vilket är oerhört viktigt i vardagen. Snöstövlar har en isolerad pälsinsats, som inte bara säkerställer komfort, utan också varm, perfekt för kalla dagar.

Tillgängliga storlekar (37-41) säkerställer möjligheten att matcha olika silhuetter, och bredden på den övre av 15,5 cm gör att skoren är lämpliga för de flesta kvinnor. Att göra tyg och plast gör skorna inte bara attraktiva utan också hållbara.

Oavsett om du går en promenad eller för en vinterresa, kommer kvinnors snöstövlar framsteg ProgJ-24-147 att vara ett bra val. Njut av vintern i en bekväm stil!

  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 3,5
  • Axelbredd (cm): 15,5
  • Axelhöjd (cm): 30
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: PROGJ-24-147
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: hög
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|