Inna marka Snöskor för kvinnor isolerade med Eco-Pur YU9001B, svart

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors snöstövlar isolerade med EKO-FUT YU9001B i svart är en ersättningsbar kläder för den kommande hösten/vintersäsongen. De är gjorda av naturläder av högsta kvalitet och kombinerar elegans och praktik som gör dem till ett idealiskt val för kvinnor som letar efter bekväma och eleganta skor på kalla dagar.

De 10 cm höga övre täcker effektivt dina fötter från kall luft, och det insatta snittet gör att du snabbt kan ta på dig och ta av skor, vilket är en bestämd fördel dagligen. Snöstövlarnas inre är fodrad med varm ekologisk päls, vilket inte bara ger komfort, utan också utmärkt uppvärmning, vilket gör dem idealiska för kalla dagar.

Den runda näsan ger skorna ett klassiskt och elegant utseende, och en solid plattform med en höjd av 5 cm säkerställer stabilitet och dämpning när man går, vilket är ovärderligt under långa vintervandringar. Dessa svarta snöstövlar smälter perfekt in med olika stiliseringar, både avslappnade och mer eleganta.

På grund av deras praktiska drag och fashionabla design kommer YU9001B snöstövlar inte bara att vara en snygg, utan också ett funktionellt tillskott till varje vintergarderob. Missa inte möjligheten att lägga till en unik modell till din samling som kommer att kombinera elegans med maximal komfort för kalla dagar!

  • Producentkod: BM212673
  • Färg: svart
  • Schakthöjd: 10
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Modell: Mukluk snökängor i mocka
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Lås: glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|