Inna marka Snörstövlar Merced Black svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Snörstövlar Merced Black svart
Vi presenterar Merced Black ankelboots med snörning, ett nyckelelement i varje styling för självsäkra kvinnor som värdesätter både komfort och moderiktigt utseende. Dessa svarta arbetarstövlar är det perfekta komplementet till en avslappnad, urban garderob och passar perfekt in i aktuella modetrender.
Det som utmärker Merced Black-stövlarna är deras tjocka sula, som inte bara lägger till några centimeter till din kroppsbyggnad, utan också säkerställer komfort när du går. Designen som används i dem är resultatet av en överraskande kombination av olika texturer och material, vilket gör dem inte bara praktiska, utan också ett distinkt tillägg till alla typer av outfits.
Tillverkaren såg till att insidan av skorna var fodrad med delikat päls, vilket ger värme även under kallare dagar. Den yttre delen av skorna är gjord av en kombination av högkvalitativt ekologiskt läder, ekologisk mocka och slitstarkt tyg, vilket garanterar inte bara ett fantastiskt utseende, utan även långvarig användning.
Merced Black boots är lätta att ta på tack vare en bekväm dragkedja, som är perfekt kombinerad med snörning - ett klassiskt element, men alltid på modet. Gulddetaljer tillför elegans och livar upp subtilt färgerna på skorna, vilket bekräftar det genomtänkta designkonceptet.
Tåns runda form gör att dina fötter känns bekväma och den platta hälen är ytterligare en garanti för komfort för dina fötter. Dessutom kännetecknas denna modell av bristen på mönster, vilket gör den till en universell följeslagare för många kläduppsättningar.
För att betona de praktiska aspekterna, levereras varje par Merced Black-stövlar i tillverkarens originalförpackning, vilket också gör dem till en idealisk presentidé. Vikten på produkten med individuell förpackning är 1,4 kg, vilket bevisar dess solida utförande.
Genom att välja Merced Black ankelboots med snörning väljer du stil, komfort och hög kvalitet på utförande. Deras universella och unika design kommer att göra dem till ett obestridligt måste i din garderob. Viktigt är att det här är skor dedikerade till kvinnor som utövar en aktiv livsstil som letar efter skor för alla tillfällen. Oavsett om det gäller promenader runt staden eller för weekendresor - Merced Black ankelboots med snörning är ett val som kommer att möta alla utmaningar.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: päls
- Färg: svart
- Fläckfärg: gyllene
- Yttre material: tyg
- Näsan: runda
- Typ av häl: platt häl
- Lås: på låset , snörda
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Modell: Kängor med snörning
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 4
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.