Jezzi Snörstövlar för kvinnor med dragkedja, isolerad svart Jezzi
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Snörstövlar för kvinnor med dragkedja, isolerad svart Jezzi
Isolerade svarta damstövlar med snörning och dragkedja från tillverkaren Jezzi är det perfekta valet för varje kvinna som värdesätter stil, komfort och funktionalitet. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa eleganta stövlar kännetecknas inte bara av en modern design, utan också av unik isolering som håller dig varm under kallare dagar.
Den övre höjden på cirka 38 cm når strax under knät, vilket gör att dessa stövlar perfekt matchar en mängd olika stilar, från avslappnad till mer formell. En ytterligare fördel är en 4,5 cm platt klack som gör att du kan röra dig bekvämt hela dagen. Sulans tjocklek på 2,5 cm gör skorna stabila och bekväma.
Dragkedjan och snörningen gör det lättare att ta på och anpassa sig efter foten, vilket gör dem ännu mer praktiska. Interiören fodrad med päls och en innersula i tyg garanterar otrolig bärkomfort, och den utmärkta kvaliteten på materialen gör att stövlarna kommer att fungera under många säsonger.
Dessa stövlar finns i en klassisk svart färg och matchar många olika stilar - från jeans till eleganta klänningar. Produkten är helt ny, original och täcks av 24 månaders garanti, vilket positivt påverkar känslan av trygghet vid köp. Svarta Jezzi stövlar med snörning och blixtlås för kvinnor är ett måste för varje fashionabel kvinna.
- Producent: Jezzi
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Jezzi
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: platt häl
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.