Inna marka Snörskor med rosetter C-7101 Rosa

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar extraordinära ankelboots med snörning med rosett i en charmig rosa färg, modell C-7101 Pink. Dessa snygga skor är gjorda av högkvalitativ eko-mocka, vilket garanterar inte bara ett estetiskt utseende, utan också komfort att bära.

Tack vare de unika satinrosetterna som dekorerar snörningen, sticker dessa stövlar ut från andra modeller och ger en touch av originalitet och elegans till vardagsstyling. Det finns dragkedjor på insidan som gör det snabbt och enkelt att ta på och av skorna.

C-7101 Rosa stövletter är perfekta för alla situationer - från promenader runt staden till möten med vänner. De har en platt klack med en höjd på 4 cm, vilket gör att du kan röra dig bekvämt hela dagen. Inuti är skorna isolerade med skumfoder, vilket säkerställer komfort vid användning, men inte överhettar fötterna.

Dessa eleganta ankelboots är ett måste i varje moderiktig kvinnas garderob. Tack vare sin enkla men effektiva design matchar de perfekt med olika stilar. Välj dessa unika ankelboots som kombinerar modern stil och funktionalitet!

  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Färg: rosa
  • Typ av häl: Platt häl
  • Samling: KeeShoes
  • Innersula: Övrig
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Höjd: för fotleden
  • Uppvärmning: Nej
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda , låsa
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|