Filippo Filippo Snörskor i läder blå marinblå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck unik komfort och stil med Filippo mockasiner med snörning i marinblått. Dessa eleganta skor är helt och hållet gjorda av naturligt läder, vilket garanterar inte bara estetik, utan också komfort när de bärs varje dag.

Mockasiner passar perfekt till marinblå jeans, men de kommer också att passa bra i olika stilar – från avslappnad till lite mer formell. Tack vare deras universella färger, blå och marinblå, är de en utmärkt bas för många modekombinationer.

En sula av högkvalitativt syntetmaterial och en inbyggd häl ger stabilitet och komfort och den runda tån ger skorna en klassisk karaktär. Med en plattformshöjd på 3 cm erbjuder dessa loafers den perfekta balansen mellan elegans och komfort.

Filippo är en tillverkare känd för sin uppmärksamhet på detaljer, vilket också bekräftas av originalförpackningen i form av en elegant kartong. Dessa loafers är perfekta för vår/sommarsäsongen, och deras avslappnade stil gör dem till det perfekta valet för shopping, träffa vänner och vardagliga sysslor.

Låt dina fötter känna sig bekväma och snygga med Filippo loafers - ett val som inte kommer att göra dig besviken!

  • Enda material: syntetisk
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Näsan: Runda
  • Samling: KeeShoes
  • Yttre material: Naturläder
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: blå , Marin
  • Innersula: Naturläder
  • Lås: glida på , snörda
  • Typ av häl: utan häl

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|