Inna marka Sneakers med snörning med blommor mångfärgad

Produkten är inte tillgänglig ;(

Våren och sommaren är den perfekta tiden att fräscha upp din garderob, och mångfärgade snörskor från Inna Marki är ett perfekt val för varje fashionista! Dessa extremt snygga sneakers kombinerar komfort, lätthet och moderiktig design som kommer att få din styling att få en ny glans.

Tillverkade av högkvalitativt tyg, ger de tillräcklig ventilation och bärkomfort, och deras runda tå ger feminin charm. Låga sneakers är perfekta för både vardagliga outfits och mer snygga outfits. Med en klackhöjd på 3 cm är dessa sneakers perfekta för kvinnor som värdesätter komfort utan att ge avkall på en fashionabel look.

Den mångfärgade designen gör att dessa sneakers passar bra till olika outfits, och deras klassiska snörning är synonymt med komfort och funktionalitet. Tack vare dem kan du enkelt matcha dina skor till vilken outfit som helst – från en flytande klänning till dina favoritjeans.

Välj sneakers med snörning med blommor för att sticka ut i mängden och njut av inte bara en snygg utan också en bekväm lösning för alla tillfällen. Dessa unika skor kommer säkerligen att bli en oersättlig del av din garderob!

  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Tyg
  • Färg: mångfärgad
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|