Bella Paris Bella Paris Sneakers med fårskinn svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Bella Paris sneakers i svart är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och en moderiktig look i vardagsstyling. Dessa höga sportskor har en isolerad insida, vilket gör dem perfekta för kallare dagar. Tack vare snörningen kan du enkelt anpassa dem efter din fot, vilket säkerställer stabilitet och komfort.

Sneakersna har en rejäl plattform med en höjd på 2,5 cm och en klack på 4 cm, vilket tillför lätthet till varje steg. Klassisk svart gör att dessa skor matchar många olika stilar – både avslappnade och mer eleganta. Dessutom ger fårskinnsrocken på ovansidan dem en moderiktig karaktär, vilket gör dem inte bara funktionella utan också snygga.

Sulan med slitbana, gjord av syntetmaterial, ger bra grepp i underlaget vilket gör dessa sneakers lämpliga för vardagsbruk. Den runda tån och den inbyggda, mjuka hälen ger användarkomfort och den övre höjden på 12 cm säkerställer att skorna stabiliserar fotleden väl.

Låt Bella Paris sneakers bli en oumbärlig del av din höst- och vintergarderob! Förfinade in i minsta detalj kommer dessa fashionabla skor säkert att dra till sig uppmärksamhet och få dig att sticka ut från mängden. Välj Bella Paris och njut av inte bara komfort, utan också vardagsstil!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: tyg
  • Höjd: hög
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Lås: snörda
  • Typ av häl: Platt häl
  • Uppvärmning: Ja
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: Övrig
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Schakthöjd: 12
  • Axelbredd: 28

Tack för att du lägger till din kommentar.

|