Super Mode Super Mode Sneakers med ett elastiskt band svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar Elastic Sneakers från varumärket Super Mode - det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och en moderiktig look. Dessa låga sneakers i en klassisk svart färg kommer att vara perfekta för alla stylingar och tillför en unik karaktär till den.

Sneakersna är gjorda av solida material och har en innersula i tyg som säkerställer komfort när de bärs. Den runda tån garanterar rörelsefrihet för fingrarna, och gummispännet gör det snabbt och enkelt att ta på dem. Dessutom ger den 3 cm höga plattformen inte bara stil, utan lyfter också siluetten något.

Det som utmärker dessa sneakers är deras enkla, minimalistiska design - avsaknaden av mönster gör dem till en utmärkt bas för många modeexperiment. Oavsett tillfälle kommer Super Mode sneakers att vara ett perfekt komplement till din garderob. Välj en lösning som kombinerar komfort och elegans!

  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Övrig
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|