Inna marka Sneakers i mocka som knyts med ett band rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar mockasneakers bundna med ett band i en vacker rosa färg som kommer att ge lite fräschör till varje styling! Dessa charmiga damskor från Inna Marka kombinerar komfort, stil och exceptionell kvalitet på utförande.

Sneakersna är gjorda av ekologiskt mockaskinn och är inte bara behagliga att ta på, utan också miljövänliga. Den låga profilen, 2 cm hög, gör dem bekväma att bära varje dag, och den runda tån tillför feminin charm. Bandets spetsfästning är en fashionabel accent som skiljer denna modell från andra.

Dessa rosa sneakers är perfekta för alla situationer - från promenader i parken, via shopping, till möten med vänner. Det bekväma tyginlägget gör att du känner dig exceptionellt bekväm även när du bär den länge.

Det dominerande mönstret är klassisk släthet, vilket gör det enkelt att kombinera dem med olika stilar. Välj modern design och pålitlig komfort med mocka sneakers, som kommer att vara ett bra komplement till din garderob!

  • Färg: rosa
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 2.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|