Bestelle Bestelle Sneakers i mocka med spännen rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Mockasneakers med spännen från tillverkaren Bestelle är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera komfort med en unik stil. Dessa rosa sneakers kännetecknas av en hög ovandel, som inte bara ger fotledsstöd, utan också ger skorna ett moderiktigt utseende. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, de är miljövänliga och lätta att sköta.

Sneakersen har en dragkedja och spänne, vilket inte bara säkerställer bekväm påklädning utan också en intressant design. Den runda tån och den yttre hälhöjden på 9 cm tillför lätthet och elegans till skorna. Perfekt för dagligt bruk, de kommer framgångsrikt att komplettera både avslappnade och mer eleganta stilar.

Tveka inte och personifiera din garderob med dessa unika rosa sneakers från Bestelle, som säkerligen kommer att dra till sig uppmärksamhet och framhäva din individuella stil!

  • Färg: rosa
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Höjd: hög
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: Runda
  • Lås: låsa , spänne
  • Dominant mönster: olika mönster
  • Klack / plattformshöjd: 9.0
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|