PG1 PG1 Sneakers i läderplattform för kvinnor, svart Alison
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PG1 Sneakers i läderplattform för kvinnor, svart Alison
PG1 lädersportskor för kvinnor på plattformen Black Alison är kvintessensen av urban stil för moderna kvinnor som värdesätter kombinationen av komfort och moderiktig design. Denna unika modell är ett måste i garderoben för alla älskare av sportiga och eleganta lösningar.
PG1-skorna är gjorda av certifierat ekoläder och kännetecknas av ett karakteristiskt, moderiktigt mönster som passar perfekt in i stadslandskapet. Den klassiska svarta färgen i kombination med en extra brun accent gör att de enkelt kan matchas till de flesta avslappnade stilar.
Bekvämligheten att använda är en obestridlig fördel med Alison-modellen. Snörning garanterar en perfekt passform och den mjuka innersulan av behagligt tyg tar hand om foten även när den bärs hela dagen. Plattformens höjd är så mycket som 5 cm, vilket möjliggör diskret tillväxt med bibehållen stabilitet och komfort.
Plattformen av högkvalitativ plast är både slitstark och lätt, så skorna belastar inte fötterna överdrivet mycket. Skons tå är rundad vilket ger extra komfort och utrymme för tårna.
PG1 Alison sportskor för kvinnor är det perfekta valet för vår, sommar och höst. Deras låga konstruktion med en skafthöjd på 6,5 cm ger rörelsefrihet. Trots bristen på isolering ger yttermaterialet tillräckligt fotskydd under varmare dagar.
Skorna erbjuds i ett brett utbud av storlekar, vilket gör att varje kvinna hittar den perfekta skon: från storlek 36 (23,5 cm) till storlek 41 (26,5 cm). Det rekommenderas att följa den bifogade storlekstabellen för att säkerställa en perfekt passform.
Produkten levereras i tillverkarens originalförpackning, vilket gör den till en fantastisk presentidé. Dess totala vikt är 957 gram, vilket bevisar den solida konstruktionen och kvaliteten på de använda materialen.
Sammanfattningsvis är PG1 lädersportskor för kvinnor på Black Alison Platform en kombination av estetik och funktionalitet som kommer att tilltala varje kvinna som letar efter hållbara och snygga vardagsskor.
- Typ av häl: Plattform
- hälhöjd (cm): 5
- Axelhöjd (cm): 6,5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: Vår sommar höst
- Färg: svart
- Fläckfärg: Brun
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.