Comer Comer Snake Print högklackade stövlar brun
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Comer Snake Print högklackade stövlar brun
Upptäck elegans och djärv stil med bruna Snake Print högklackade stövlar från Comer. Dessa unika damskor är en perfekt kombination av klassisk stil med en moderiktig accent, vilket gör dem till en oumbärlig del av din höst-vintergarderob.
Designade för kvinnor som värdesätter komfort och stil, dessa stövlar har en hög klack på 9 cm, vilket kommer att lägga till några centimeter till din längd och vackert förlänga dina ben. Deras klassiska design med rund tå och uppbyggd, förstyvad häl ger maximal komfort och framhäver samtidigt den feminina figuren.
Stövlarna är gjorda av ekologiskt läder med ett iögonfallande djurmönster och ser extremt snygga ut. Tack vare den praktiska dragkedjan är det otroligt enkelt att sätta på och ta av dem. Värmen i interiören gör dessa skor perfekta även under kallare dagar.
Perfekt för kvällsutflykter, fester och olika typer av evenemang, bruna Snake Print boots är kvintessensen av elegans och moderiktig stil. Du kan framgångsrikt kombinera dem med både luftiga klänningar och eleganta byxor. Vänta inte - låt dessa stövlar bli stjärnan i din styling i höst och vinter!
- Producent: Comer
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Comer
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: Brun
- Uppvärmning: Ja
- Klack / plattformshöjd: 9.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Typ av häl: stift
- Axelbredd: 34
- Schakthöjd: 37
Tack för att du lägger till din kommentar.