PG1

PG1 Smyckade glittersandaler för kvinnor Svart Midol

Produkten är inte tillgänglig ;(

Damsandaler PG1 Damsandaler dekorerade blanka i svart är ett perfekt alternativ för varma dagar. Dessa snygga sandaler kännetecknas av en elegant glans och subtila pärldekorationer, vilket gör dem till ett perfekt val både för sommarpromenader i staden och för bekymmerslösa stunder på stranden.

Tillverkade av högkvalitativa textilmaterial ger sandalerna komfort och andningsförmåga, vilket är oerhört viktigt under varma dagar. En delikat 2 cm hög plattform garanterar komfort när du går och lägger samtidigt till en subtil stil. Tack vare slip-on-stängningen går det snabbt och enkelt att ta på och av.

PG1 Damsandaler finns i olika storlekar, så när du väljer är det värt att följa storlekstabellen, vilket ger en perfekt passform. Obs: denna modell har ingen isolering, vilket gör den till ett idealiskt val för våren och sommaren.

Dessa sandaler passar bra med olika stilar - från avslappnad till mer elegant. De fungerar inte bara i vardagliga outfits, utan också som ett komplement till sommarklänningar eller kjolar.

Vänta inte och upptäck de andra modellerna av damsandaler som erbjuds för att komplettera din sommargarderob! Produktion i Kina säkerställer inte bara ett attraktivt pris, utan också ett brett urval av fashionabla stilar. PG1 Dam-dekorerade glänsande sandaler är ett måste för varje sommarkollektion för kvinnor.

  • Plattform/sula (cm): 1
  • Uppvärmning: INGA
  • Ytterligare funktioner: brist
  • Samling: Vår/sommar
  • Färg: svart
  • Ytterligare färg: brun
  • Sulans färg: brun
  • Sulmaterial: Plast
  • Innersula material: plast
  • Yttermaterial: tyg
  • Nosek: saknad näsa
  • Typ av häl: plattform
  • Klack/plattformshöjd: 2
  • Dominerande mönster: inget mönster
  • Lås: slip-on
  • Tillverkarens kod: 2666 SVART

Tack för att du lägger till din kommentar.

|