Inna marka Smekmånad lila mocka klassiska sandaler med låg klack violett

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck de klassiska sandalerna med låg klack i mocka i den lila smekmånadsfärgen, som passar perfekt in i varje kvinnas vår-sommar garderob. Dessa eleganta sandaler gjorda av mjuk, behaglig ekomocka är ett idealiskt förslag för personer som värdesätter komfort och klassisk stil.

Sandalerna är utrustade med en stabil 6 cm hög stolpe, vilket säkerställer rätt balans och komfort när de bärs. Den styvade hälen stabiliserar dessutom foten, och den justerbara remmen med spänne möjliggör individuell justering av varje ben. Tån är öppen och rundad, vilket ger skons lätthet.

Insidan av sandalerna är avslutad med ekologiskt läder, vilket garanterar komfort även under långa dagar med shopping eller umgänge. En ytterligare fördel är den beige sulan, som passar perfekt med den lila färgen, vilket skapar en sammanhängande helhet.

Tack vare sin universella design matchar dessa klassiska sandaler både luftiga klänningar, kjolar och shorts. De kommer säkert att vara ett utmärkt val för sommarpromenader, dejter eller trädgårdsfester.

Kom ihåg att använda storlekstabellen när du väljer din storlek så att sandalerna passar perfekt till din fot. Njut av stil och komfort genom att välja klassiska sandaler med låg klack i mocka, lila smekmånad!

  • hälhöjd (cm): 6
  • Axelhöjd (cm): 7
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Vår sommar
  • Färg: Violett
  • Fläckfärg: beige
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne
  • Klack / plattformshöjd: 6.0
  • Producentkod: 1170-13 LILA

Tack för att du lägger till din kommentar.

|