Inna marka Slug svarta cowboystövlar med låg klack
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Slug svarta cowboystövlar med låg klack
** Cunnig Black Cowboy Boots - det perfekta valet varje dag **
Letar du efter fashionabla och bekväma stövlar varje dag? Cunnig Black Boots är en perfekt kombination av stil och komfort som säkert kommer att locka uppmärksamheten hos varje fashionista!
Dessa svarta stövlar i en bred höjd av 6 cm hög är det perfekta valet om du värderar både elegans och komfort. Det subtila spännet ger dem en unik karaktär, medan en praktisk blixtlås som ligger på sidan av den övre gör att sätta och ta bort skor snabbt och problem.
Cunnig Black Boots är gjord av högkvalitativ ekologisk mocka och är inte bara snygga utan också miljövänliga. Delikat päls inuti ger en trevlig känsla av värme, vilket gör det till det perfekta valet för svalare dagar.
Denna modell kännetecknas av en smal näsa och finns i en universell svart färg, som går perfekt med olika stiliseringar. Tack vare deras välformade form matchar stövlarna perfekt jeans, kjolar eller klänningar, vilket ger varje stilisering lite cowboy.
Tillverkarens ursprungliga förpackning gör Cunnig Black Boots också till en bra presentidé för en älskad. Välj mode utan kompromisser och njut av bekvämligheten som dessa unika stövlar erbjuder!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Producentkod: BM204046
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Modell: Lågklackade stövlar
- Näsan: spets
- Uppvärmning: Ja
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Typ av häl: posta
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 6
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.