Sergio Todzi Sergio Todzi Slip-on skor för kvinnor svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Sergio Todzi Slip-on skor för kvinnor svart
Sergio Todzi slip-on skor för kvinnor i en elegant svart färg är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter komfort och ett moderiktigt utseende. Perfekt för vardagsbruk, dessa sportiga sneakers håller dig bekväm under dina dagliga aktiviteter. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, de kännetecknas inte bara av estetik, utan också av hållbarhet.
Designade med en rund tå och en mjuk, inbyggd häl passar de perfekt till foten, vilket underlättar långvarigt slitage. Deras gummisula med 2 cm hög slitbana garanterar stabilitet och grepp, vilket gör dem idealiska för både stadsvandringar och vardagsaktiviteter. Avsaknaden av mönster gör att dessa skor är lätta att kombinera med en mängd olika stilar - från avslappnad till lite mer elegant.
Sergio Todzi är ett varumärke som kombinerar modern design med användarvänliga lösningar. Genom att välja dessa slip-on skor får du inte bara ett moderiktigt inslag i din garderob, utan också den komfort du behöver varje dag. Unna dig själv och välj stil och komfort i ett!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sneakers > Skor Sergio Todzi
- Färg: svart
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: Tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: Runda
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
- Typ av häl: utan häl
- Klack / plattformshöjd: 3.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.