Filippo Skor på Filippo Paw593 -plattformen med en nallebjörn vit

Otillgänglig produkt ;(

Skor på Filippo Paw593 -plattformen i vitt med en fashionabla accent i form av en nallebjörn är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera komfort med fashionabla stil. Dessa eleganta skor är gjorda av högkvalitativt naturläder, som garanterar inte bara hållbarhet, utan också unik bärande komfort.

Deras design kännetecknas av dess moderna utseende och subtila detaljer som ger dem en unik karaktär. Den mjuka läderinsula gör varje ögonblick i dessa halvbuts till ett verkligt nöje - idealiskt för vardagskläder och för olika tillfällen.

Med en 4,5 cm tjock plattform lägger dessa skor till optisk tillväxt och är samtidigt stabila och bekväma. Den klassiska snörda låset ger en perfekt passform för foten.

De finns i en elegant vit färg med ytterligare gyllene accenter, de passar perfekt in i olika stiliseringar - från avslappnad till mer elegant. Filippo PAW593 -modellen är ett utmärkt val för varje kvinna som värderar stil, komfort och kvalitet. Tillverkarens ursprungliga förpackning i form av en låda gör dem till en bra presentidé.

Vänta inte längre, dessa unika skor måste vara i din garderob!

  • Producentkod: BM217046
  • Färg: Vit
  • Fläckfärg: gyllene
  • Yttre material: naturläder
  • Innersula: naturläder
  • Modell: Skor på filippo -plattformen
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|