Step in style Step in style Skor Modell Vinceza 62179 Svart Läder - Steg i stil

Otillgänglig produkt ;(

Skor Model Vinceza 62179 Svart läder från Step in Style är ett utmärkt val för kvinnor som värderar mode och komfort. Dessa eleganta skor är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet, vilket gör dem både snygga och miljövänliga.

Det justerbara bältet med ett spänne gör att du perfekt kan matcha foten och säkerställa stabilitet och komfort i alla situationer. Deras rundade näsor och en platt häl med en höjd av 4 cm gör dem perfekta under långa dagar fulla av aktivitet. Dessutom är det inre av skon fylld med ett naturligt läderinsats, vilket ökar komforten med att bära och gör att dina fötter kan andas.

Den snygga svarta färgen gör att Vincez skor passar in i många olika stilar, från avslappnad till mer elegant. Tack vare höjden på den övre av 5 cm kommer dessa skor inte bara att lägga till karaktär till din outfit, utan också optiskt förlänga benen.

Vincez Shoes 62179 Black Leather är en kombination av modern design, bekvämlighet och funktionalitet, idealisk för varje modern kvinna. Beställ dem idag och njut av det fashionabla utseendet varje dag!

  • Producentkod: BM208632
  • Färg: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Schakthöjd: 5
  • Klack / plattformshöjd: 4

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|