Inna marka Skor med hög snörning TL8900 svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Skor med hög snörning TL8900 svart
Eleganta höga snörskor TL8900 i svart är det perfekta valet för män som värdesätter stil och komfort. TL8900-modellen, gjord av högkvalitativt läderliknande material, ser bra ut på benet och framhäver varje avslappnad look.
Skorna kännetecknas av en rund tå, vilket säkerställer komforten att bära, och den syntetiska sulan med en höjd på 2,0 cm garanterar stabilitet och bra grepp. Tack vare snörning är det möjligt att perfekt anpassa skorna till foten, vilket gör dem ännu bekvämare att använda.
Bristen på ytterligare funktioner förtar inte deras elegans - deras enkla form och brist på mönster gör att dessa skor passar perfekt in i olika stilar. De kommer att fungera bra i både vardagliga situationer och mindre formella tillfällen. Varje man som väljer denna modell kommer säkerligen att uppskatta deras mångsidighet och tidlösa design.
TL8900 skor levereras i tillverkarens originalförpackning, vilket också gör dem till en fantastisk presentidé. Välj High Lace Up Shoes TL8900 och lägg till ett element av klass och komfort till din garderob!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Skor > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: konstgjort läder
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Övrig
- Näsan: runda
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.