Helios Sköna läderskor i körsbär för kvinnor Helios 350-2 röd

Produkten är inte tillgänglig ;(

Helios 350-2 körsbärsskor är det perfekta valet för kvinnor som värderar komfort och stil. Helios -märket, känt för skor med hög kvalitet, presenterar en modell som kombinerar elegans med daglig funktionalitet. Dessa skor är alla gjorda av naturläder och ger inte bara estetiskt utseende utan också komforten att bära.

Deras kvinnliga snitt och en vackert profilerad form gör att de ser bra ut på benet och betonar figuren. Tack vare den 4 cm höga och bekväma plattformen är dessa skor det perfekta valet för vår- och höstdagarna.

Helios 350-2-modellen kännetecknas av en glidande lås, vilket är en stor fördel för människor som letar efter ett snabbt och enkelt sätt att sätta på skor. Naturligt läderinsats och foder garanterar extraordinär komfort, även under långvarig användning.

Dessa skor finns i en standardstorlek, vilket gör det lättare att välja. Den enhetliga interiören gör dem tillräckliga att bära på varmare dagar, och den vinröda färgen går perfekt med många stiliseringar, från avslappnad till mer eleganta.

Sammanfattningsvis är Helios 350-2 läderskor ett utmärkt val för kvinnor som vill kombinera komfort med ett fashionabelt utseende. Perfekt varje dag, dessa skor kommer säkert att bli en integrerad del av din garderob.

  • Färg: Röd
  • Producentkod: H350O
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: Damskor i läder
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Lås: glida på
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|