Kampol Skinnskor för män KAMPOL 25/48 ljusbrun

97,18

Upptäck elegans och komfort med KAMOPOL herrskor i läder modell 25/48 i ljusbrunt. Dessa unika skor är omsorgsfullt gjorda av högkvalitativt naturligt läder, vilket säkerställer deras hållbarhet och estetiska utseende. Perfekt för både vardagsstyling och mer formella tillfällen, dessa skor kombinerar klassisk stil med en modern finish.

En av de viktigaste fördelarna med KAMOPOL 25KAM-modellen är den innovativa elastiska bandfästningen med ett lås, vilket gör det snabbt och bekvämt att ta på och av skorna. Snygg design och eleganta detaljer gör att dessa skor säkerligen drar till sig uppmärksamhet och får dig att sticka ut från mängden.

KAMOPOL-skor är sydda och limmade, vilket garanterar ett gediget utförande. Yttermaterialet är högkvalitativt naturläder och insidan är även fylld med läder, vilket säkerställer bärkomfort hela dagen. Dessutom gör deras runda tå och G-bredd att de passar perfekt till foten, vilket ger stöd och komfort.

Beställ KAMOPOL 25/48 herrskor i läder i vår webbutik och njut av en kombination av klassisk och modern stil som passar perfekt in i vilken styling som helst.

  • Producentkod: BM203359
  • Färg: Brun
  • Yttre material: naturläder
  • Fetma: G.
  • Lås: snörda
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|