Filippo Skinnskor för kvinnor med zirkoner Filippo DP1515/23 svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar läderskor för kvinnor med zirkoner Filippo DP1515/23 i en elegant svart färg. Dessa snygga skor är den perfekta kombinationen av komfort och moderiktig design som säkert kommer att dra till sig uppmärksamhet.

Skorna är gjorda av högkvalitativt naturläder och kännetecknas av en mjuk lädersula, som säkerställer komfort när de bärs. Sulans tjocklek är 1 cm, och denna modell är slip-on, vilket gör det snabbt och enkelt att ta på dem. Tack vare en platt 3 cm klack ger dessa mockasiner stabilitet och komfort även efter långvarig användning.

Filippo-skorna utmärks också av subtila detaljer i form av zirkoner och strass, vilket ger dem en unik karaktär och gör dem till ett perfekt val både för vardagsbruk och för mer eleganta tillfällen. Den avslappnade stilen kommer att fungera bra i olika stilar, från vår till höst, vilket gör dem till ett universellt inslag i varje garderob.

Sulans syntetiska material garanterar hållbarhet och nötningsbeständighet, och tillverkarens originalförpackning skyddar skorna under transport. En ytterligare fördel är en 24-månaders garanti, vilket bevisar produktens höga kvalitet.

Välj Filippo DP1515/23-skor i svart läder, som kombinerar elegans, komfort och en moderiktig look - ett perfekt förslag för varje modern kvinna!

  • Färg: svart
  • Ytterligare egenskaper: strass , strålar
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: naturläder
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Lås: annan , glida på
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|