T.Sokolski Skinnskor för kvinnor med dragkedja, svarta T.Sokolski J24-207
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Skinnskor för kvinnor med dragkedja, svarta T.Sokolski J24-207
Kvinnors läderskor på den svarta skjutreglaget. Dessa eleganta skor, gjorda av högkvalitativt naturläder, säkerställer hållbarhet och perfekt passform för foten.
J24-207-modellen i en klassisk svart färg passar perfekt in i många mode stiliseringar, vilket gör dem till ett mångsidigt val både dagligen och för speciella tillfällen. Tack vare skjutreglaget är det extremt enkelt och bekvämt att ta på sig och ta av skor. En rund näsa och en fri fri finish ökar användningen av användningen, och plattformen på 4,5 centimeter ger en subtil höjd, medan den inte belastar fötterna.
Dessa skor är en del av Black Friday 2024 -kollektionen, vilket innebär att de kännetecknas av de senaste trenderna som har tagits till klassisk design. Fodret av ekologiskt läder och en läderinsatsgaranti bekvämlighet och adekvat ventilation, vilket är särskilt viktigt under de kommande vår- och höstmånaderna.
Vi rekommenderar att du köper en standardstorlek som du vanligtvis bär. Tack vare dessa shorts från T.Sokolski kan du vara säker på att du kommer att kombinera en modern look med vardagens komfort - detta är det perfekta paret för varje modern kvinna. I tillverkarens ursprungliga låda hittar du allt du behöver för att hålla dina nya skor för att hålla deras perfekta utseende längre. Välj T.Sokolski läderskor och skapa oförglömliga stiliseringar!
- Producent: T.Sokolski
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor T.Sokolski
- Producentkod: SCA261
- Yttre material: naturläder
- Modell: Damskor i läder
- Lås: snörda
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Samling: BLACK FRIDAY 2024
Tack för att du lägger till din kommentar.