Evento Evento Silverbundna sandaler grå
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Evento Silverbundna sandaler grå
Letar du efter de perfekta sommarsandaler som inte bara kommer att vara snygga, utan också bekväma? Silversandaler med snörning från märket Evento är ett perfekt val! Tillverkade av hållbart ekologiskt läder, dessa romerska sandaler i en vacker silverfärg kontrasterar perfekt med en sommarbrun, vilket ger femininitet och elegans till varje styling.
Deras unika design med en öppen häl och subtil snörning exponerar inte bara fötterna på ett snyggt sätt, utan säkerställer också en perfekt passform för alla tillfällen. Den 2 cm höga platta hälen gör sandalerna perfekta för vardagsbruk utan att trötta fötterna. Dessutom gör den släta, syntetiska sulan att röra sig i dem till ett rent nöje.
Sandalerna är designade i en avslappnad stil, vilket gör dem till det perfekta valet för våren och sommaren. Oavsett om du planerar en promenad i parken, träffa vänner eller shoppa, kommer dessa skor att vara ett bra komplement till din sommargarderob.
Förpackade i tillverkarens originalkartong är Evento-sandaler i silver ett tillbehör som säkert kommer att dra till sig uppmärksamhet och låta dig sticka ut från mängden. Vänta inte, lägg till dem i din samling och njut av stilen och komforten de erbjuder!
- Producent: Evento
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Evento
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: Platt häl
- Innersula: Tyg
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Ingen näsbit
- Enda material: syntetisk
- Lås: snörda
- Samling: KeeShoes
- Färg: grå
Tack för att du har lagt till en kommentar.