Super Me Super Me Sexiga högklackade stövlar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck höstens elegans och stil med sexiga högklackade ankelboots från varumärket Super Me. Dessa svarta stövlar, gjorda av ekologiskt mockaläder, är det perfekta valet för varje kvinna som letar efter en fashionabel accent till sin garderob. Spetsiga tår och 8,5 cm blockklackar ger extraordinär klass och säkerställer samtidigt komforten att bära.

Denna modell har designats för olika tillfällen - från vardagsutflykter till kvällsfester och fester där du vill se bländande ut. Dragkedjan gör den lätt att ta på, och den inbyggda, mjuka hälräknaren säkerställer komfort hela dagen.

Den övre höjden på 11 cm och bredden på 22 cm gör att stövlarna sitter bra på benet, och isoleringen gör dem perfekta för kallare dagar. Insidan av skorna är gjord av textilfoder, vilket säkerställer komfort och gör att du kan njuta av dem i många timmar.

Designade i en elegant, klassisk stil, Super Me ankelboots kommer säkerligen att bli en favorit i din samling. Dröj inte - välj originalitet och komfort idag!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 22
  • Schakthöjd: 11
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 8.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|